Productomschrijving
*Deze bank is in allerlei soorten stof en leer beschikbaar, op onze webshop staat een selectie die wij hebben gemaakt. Neem contact op met onze klantenservice of kom langs in de winkel voor te informeren naar alle optie's
De Axel is ontworpen door Gijs Papavoine
De nuchtere vormgeving met zijn ongeëvenaarde zitcomfort is met recht uitgegroeid tot een eigentijds icoon. Kenmerkend is het onderstel dat bijna aan het oog wordt onttrokken. Dit zorgt voor een open karakter. De zitkussens vallen op een natuurlijke manier naar achteren, met optimaal zitcomfort als resultaat. De AXEL is de ultieme bank die je verwelkomt in uitgesproken luxe.
Diepte / Lengte | 97 cm. |
---|
Hoogte | 80 cm. |
---|
Hoogte arm | 63 cm. |
---|
Zithoogte | 43 cm. |
---|
Rancho Leer
Rancho is een aniline-leersoort, dat door de wax finish en natuurlijke nerf haar puur natuur uitstraling behoudt. Dit leersoort wordt plantaardig nagelooid met een transparante afwerking. Door de aniline inverving ontstaan er sterke kleurnuances in de huid en heeft de huid een open inkijk. Het leer heeft een natuurlijke nerfstructuur, waardoor structuurverschillen in de huid duidelijk zichtbaar zijn. Per huid heeft het leer een verschillende uitstraling. Het leer zal in de loop der tijd door gebruik steeds mooier worden, het ‘poetst’ zichzelf.

