• Gratis Verzending in Nederland, Vanaf €50,-
  • voor 14:00 besteld: vandaag verzonden
  • Bezoek ons ook in onze winkel

    fauteuil Charly

    Montis Montis fauteuil Charly

    €999,00 €2.055,00

    Montis

    Montis fauteuil Charly

    €999,00 €2.055,00Incl. btw-51%

    Voorraad: 1 - levertijd: binnen 5-7 werkdagen persoonlijk bezorgd

    • Gratis verzending Vanaf €50,-

    Een gracieus gevormd onderstel, dat wordt aangekleed met een zacht gevulde ‘jas’, een Nederlands design icoon en allemansvriend, ontworpen door Gerard van den Berg in 1983!

    Productomschrijving

    Een fauteuil die verwijst naar de elementaire begrippen, ontworpen in 1983 door Gerard van den Berg. Een gracieus gevormd onderstel, dat wordt aangekleed met een zacht gevulde ‘jas’ zoals de mens zich aankleedt. Wellicht is dat de reden dat Charly een natuurlijkheid heeft die zo menselijk overkomt. De zit, die hoger is dan gemiddeld en de rechte rug, geven de Charly een actief zitcomfort die ook door oudere mensen gewaardeerd zal worden. Door zijn persoonlijkheid laat hij zich makkelijk in verschillende stijlen integreren! Bekleed met country antraciet leder.

    Aan de MTS te Rotterdam volgde Gerard van den Berg (1947) een technische opleiding voor meubelfabricage. Als medeoprichter van Montis is Gerard jarenlang (tot 1990) als vaste ontwerper aan Montis verbonden geweest.

    Bekijk ook eens
    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    Design van Teun 4.9 / 5 - 250 Reviews @ Trustpilot
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »